meeldiv teenindus, norm hinnad

Kiidetud 24.06.2026 12:09:30

kõik kulges ilust,. meeldetuletus on hea asi.

Kiidetud 24.06.2026 09:40:20

Teenindus alati väga viisakas.

Kiidetud 22.06.2026 22:52:50

Jäin teenusega rahule, riided olid korrektselt triigitud ja sain ajad kiirelt kätte, kenasti pakitud. Minu jaoks ka asukoht hea, saan autoga parkida ja vajadusel ka ühistransport väga lähedal.

Kiidetud 22.06.2026 18:35:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >