meeldiv teenindus, norm hinnad
kõik kulges ilust,. meeldetuletus on hea asi.
Teenindus alati väga viisakas.
Jäin teenusega rahule, riided olid korrektselt triigitud ja sain ajad kiirelt kätte, kenasti pakitud. Minu jaoks ka asukoht hea, saan autoga parkida ja vajadusel ka ühistransport väga lähedal.