Kaubavalik suur.
|
Jälgides hinnaskaalat
|
lai valik
|
Valikut oli ja teenindus oli hea
|
Hea pakkumine, kiire tarne.
|
Abivalmid teenindajad, hea väljapanek
|
Lihtne tellida,kiire tarne.
|
Kõik oli aus ja kliendisõbralik. Lausa uskumatu seniste kogemustega võrreldes. Veelkord suuuuur tänu :)
Pole kohanud sellist suhtumist aastaid juba. Alates esimesest päevast, kuni kulleri külastuseni.
Tõesti ma väga tänan.
Kiira Evert
|
Hea teenindus
|
Kaup tuuakse korterisse kohale tasuta!
|