Teiega on lihtne
|
Väga meeldiv ja sõbralik teenindus!!!
|
Kiire reageerimine
|
Viisakas, sõbralik ja professionaalne teenindus
|
Pöördumisel olen tänulik ja rahul alati kiire tagasiside eest ka automaatvastuse korral, teades, et tegeletakse teemaga.
|
olen siiamaani rahul teenusega.Mulle teavitatakse meeldetuletus,et on lähenemas prügipäev.
|
Kiire, viisakas, graafikus
|
Kiire ja meeldiv lahendus mu pöördumisele
|
Väga kiire ja asjatundlik tulemus
|
Olen rahul. Lisaks prügiveole alati saab vastused kõikidele prügi ja teiste jäätmete veoga seotud küsimustele.
|