Mugav, kiire ja asjatundlik teenus. Väga viisakad teenindajad.
|
meeldiv teenindus, norm hinnad
|
kõik kulges ilust,. meeldetuletus on hea asi.
|
Teenindus alati väga viisakas.
|
Jäin teenusega rahule, riided olid korrektselt triigitud ja sain ajad kiirelt kätte, kenasti pakitud. Minu jaoks ka asukoht hea, saan autoga parkida ja vajadusel ka ühistransport väga lähedal.
|
Hea asukoht, suurepärane klienditeenindus, väga hea kvaliteet
|
Superkiire, supersoodne ja väga sõbralik teenindus!
|
Hea teenindaja.Hea teenus.
|
Väga proffessionaalne ja kiire teenindus.
|
Väga hea ja kiire teenindus
|