Seni ei ole probleene esinenud, kergesti saab kontakti ja suhtlemine on meeldiv.
|
Kuna minu arust ainuke majutus mis saab aru mis maailmas toimub, mul pole alatihti raha, et teenust maksta, aga saadakse aru ja on Inimene säilitatud ja tänu sellele saan ka mina edasi areneda. Väga mõistev kollektiiv!
|
hea hind, sõbralik teenindus, nutikad lahendused, mugav kasutada
|
tähelepanelik, kiire ja vastutulelik teenindus
|
Probleeme pole. Kõik töötab
|
Mittemingisuguseid ületamatuid tõrkeid ei ole esinenud. Kõik on laabunud sujuvalt ja kenasti.
Aitäh!
|
lihtne
|
Lihtne, usaldusväärne
|
Kvaliteetne teenus.
|
Kõik toimib, nagu vaja.
|